REKONDIČNÍ A REKREAČNÍ POBYTY V KRKONOŠÍCH
JANSKÉ LÁZNĚ – HOTEL ASTORIA

Vážení,
nabízíme Vám velice zajímavou a cenově výhodnou nabídku rekreačně rekondičních a školících skupinových pobytů pro seniory, zdravotně postižené občany a pro všechny kteří si chtějí zlepšit kondici a náladu. V HOTELU ASTORIA je jen pro Vás možné ubytování včetně plné penze již od 370,- Kč za osobu a den pobytu. Ubytování je možné buď v pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV+SAT s teletextem, nebo v levnějších pokojích turistické třídy, které mají vlastní umyvadlo, ale další sociální zařízení je společné na patře.

Plná penze :
snídaně - bohatá a pestrá rozšířená kontinentální nebo švédský stůl
oběd - polévka + výběr z hlavního jídla
večeře - výběr z hlavního jídla + desert
Samozřejmostí jsou různé diety.

Kapacita našeho hotelu je 27 pokojů s vlastním soc. zařízením a TV+SAT a dále 7 pokojů turistické třídy. Hotel má bezbariérový přístup a v přízemí i dva bezbariérové pokoje pro vozíčkáře. Dále jsou k použití dvě klubovny, které je možné užít k různým účelům ( cvičení, masáže, atd. ). Pro hotelové hosty je dále k dispozici i prostorný sál jídelny s tanečním parketem, kde se pořádají různá školení, besedy, promítání, ale i taneční večírky apod. Součástí hotelu je parkoviště ( pro hotelové hosty zdarma ).

Hotel Astoria je umístěn na okraji městečka, ale pouze 350 M od lázeňské kolonády a 10 min. chůze od kabinové lanové dráhy na Černou Horu. Okolí hotelu je vhodné k rovinatým procházkám po kolonádě a samotné okolí Janských Lázní je pak vhodné jak delším túrám, tak i mnoha výletům ( Sněžka, ZOO-Safari Dvůr Králové nad Labem, Adršpašské skály, muzeum ve Vrchlabí, různé zámky, sklárna v Harrachově, nebo i návštěva nedalekého Polska ). V hotelu si dále můžete objednat výlet výletním vláčkem po Janských Lázních a okolí ( Pec pod Sněžkou, Pomezní Boudy apod. ). V lázeňském městečku je možné navštívit místní kino Vlast, minigolf, biliard klub, ale i nový krytý bazén.

Z dalších doplňkových služeb je možné využít hotelových masáží, rehabilitačního zařízení lázní a Obchodní akademie a především také moderního lázeňského rehabilitačně relaxačního bazénu / aquaparku ( http://www.janskelazne.com/cz/stranka/100-aquacentrum ).

Na požádání Vám rád podám desítky referencí od spokojených skupin, které se k nám pravidelně vrací.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, tak se budu těšit na spolupráci s Vámi.

Filip Duda
Ředitel hotelu