etina English Deutsch Polski        

REKONDIČNÍ POBYTY

Nabízíme vám cenově velice zajímavé rekreační a rekondiční pobyty pro seniory. Rádi přivítáme také zdravotně postižené občany a všechny, kteří si chtějí zlepšit kondici a náladu v našem lázeňském městečku Janské Lázně.

Ubytování může být buď v pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV + SAT, nebo v pokojích s vlastním umyvadlem a se společným sociálním zařízením na patře.

Ceny začínají již na 520 Kč na osobu a den pobytu včetně plné penze.

Nabízíme vám také individuální výlety naším hotelovým autobusem. Můžete si společně vyjet na Černou Horu, Pomezní Boudy, do Pece pod Sněžkou a dál lanovkou až na Sněžku. Ve vzdálenějším okolí můžete navštívit např. ZOO ve Dvoře Králové nad Labem, Adršpašské skály, muzeum ve Vrchlabí, sklárnu v Harrachově, zařídíme exkurzi pivovarů nebo zahraniční výlet do nedalekého Polska.

Prosím, kontaktujte nás a my vám rádi uděláme cenu na míru přímo pro vaši skupinu. Zvýhodněné ceny nabízíme skupinám nad 30 osob.

Co je v ceně ubytování?

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkování na soukromém parkovišti
  • Plná penze

Lázeňský poplatek

Lázeňský poplatek městu není zahrnut v ceně ubytování a činí 21 Kč/osoba/den.
Lázeňský poplatek se nevztahuje na osoby mladší 18 let a držitele průkazu ZTP a ZTP/P.

Máte zájem o pobyt?

Pokud máte zájem o pobyt u nás, stačí vyplnit nezávaznou objednávku nebo nám můžete napsat email na astoria.janske.lazne@gmail.com či zavolat na +420 605 999 942. Ozveme se vám co nejdříve s nabídkou přímo pro vás.